Loading color scheme

Provoz SPC v době letních prázdnin

Upozornění: po dobu letních prázdnin bude z důvodu čerpání dovolené zaměstnanců omezen provoz Speciálně pedagogického centra pro děti s narušenou komunikační schopností a pro děti se sluchovým postižením. V případě potřeby, k objednání nebo získání informací kontaktujte sociální pracovnici p. Resselovou, nejlépe formou telefonátu na č. 482 416 410 v dopoledních hodinách. Přejeme všem hezké léto.

Mgr. Nováková Ivana, vedoucí SPC

tel.: 724 327 874 

SPC hledá psychologa

spc-pracovna-ilustracniSPC Liberec pro děti sluchově postižené a děti s narušenou komunikační schopností (vady řeči) hledá do svého týmu psychologa
Výše úvazku: 0,5-1 (dle dohody)

Nástup: od září 2019

Nabízíme velmi pestrou a multidisciplinární práci v úzkém a přátelském kolektivu, jehož součástí jsou speciální pedagogové (logopedi, surdopedi), psycholog a sociální pracovník.

Náplní práce je psychologické poradenství, psychodiagnostika a podpůrná terapie pro klienty ve věku od zjištění vady až po ukončení vzdělávání na středním stupni a jejich rodiny. Součástí práce je také metodická podpora (ambulantní i terénní) školských zařízení při realizaci individuálního vzdělávacího plánu dle potřeb klientů. Důraz je kladen spíše na pedagogické než klinické hledisko.

Číst více