Letošní duben jsme si ve školce opravdu užili. Velikonoční počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak jsme zvládli mnoho aktivit. Nechybělo ani dubnové představení v Naivní divadle. Paní učitelky si pro nás přichystaly zajímavé hry. Podívejte se ve fotogalerii níže.