Loading color scheme

Celostátní sportovní hry 2022 - Praha

CSHSPZ-Prahavymolova16. 9. 2022 První týden v září se v Praze uskutečnil 57.ročník Celostátních sportovních her pro sluchově postižené žáky. Pořádající školou byla ZŠ Výmolova. Do Prahy se sjeli žáci z 12 ti škol z celé České republiky, aby změřili síly v různých sportovních disciplínách a zároveň prožili společně dlouhé 3 dny. Naší libereckou výpravu reprezentovalo 16 žáků – 8 dívek a 8 chlapců. První disciplínou bylo plavání. Naši žáci si vedli skvěle, v celkovém pořadí škol obsadili úžasné 2. místo. Pokračovalo se atletikou, kde jsme získali 3 zlaté a 2 stříbrné medaile. Následovala kopaná chlapců - 10. místo a basketbal dívek - 2. místo.Všem žákům, kteří reprezentovali naší školu, děkujeme za jejich nasazení a skvělé výkony.  Věříme, že si Sportovní hry v Praze naplno užili a rádi se zúčastní v červnu 2023 Sportovních her v Olomouci