Loading color scheme

Počítač je můj kamarád

Titulka13. 1. 2024      Dne 10. ledna 2024 se čtyřčlenné družstvo naší školy (Honza Soukup, David Nedoma, Radek Nosek, Terezka Kunstová) tradičně zúčastnilo celostátní počítačové soutěže ve Valašském Meziříčí. Spolu s nimi se v soutěži utkali žáci dalších 7 škol pro sluchově postižené z celé ČR. Soutěž se skládala ze tří kol. V prvním kole soutěžící prokazovali své znalosti a dovednosti v MS Word a MS PowerPoint, ve druhém kole se v programu Malování snažili vytvořit obrázek podle předlohy na dané téma, v posledním kole účastníci bojovali v počítačové hře.

Naši žáci se velice snažili, dařilo se jim skvěle ve všech třech kolech a v soutěži obsadili úžasné 2. místo.

Našim žákům děkujeme za perfektní reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.

Více ve fotogalerii.